CrossoverStats
Leagues

Zalgiris 97 - 100 Jonava

Sun, 10 Apr 2022 · Lietuvos krepšinio lyga · Jonavos sporto arena , Jonava · 1 OT

Zalgiris

PlayerMINPTSREBASTFG3PFTSTLBLKTOPF+/-PIR
Bench
Edgaras Ulanovas37191048-111-32-30224028
Lukas Lekavicius3317275-103-54-54043022
Arturas Milaknis283201-51-40-0000101
Tyler Cavanaugh2823429-143-62-20053017
Karolis Lukosiunas256222-52-50-0000305
Josh Nebo2212136-80-00-01113012
Niels Giffey209824-61-30-00033014
Janis Strelnieks123100-20-23-3001103
Marek Blazevic115111-40-03-4001401
Paulius Jankunas90320-50-40-0010100
Team97342336-7011-3214-17541726

Did not play: Tai Webster

Jonava

PlayerMINPTSREBASTFG3PFTSTLBLKTOPF+/-PIR
Bench
Evaldas Šaulys399222-81-44-42020012
Juan Palacios39297113-193-30-02063025
Edvinas Seskus3716547-122-60-30133013
Emmanuel Lecomte3733249-145-710-121022036
Vitalijus Kozys367761-60-35-64004018
Lachlan Anderson122111-10-00-1000103
Justinas Ramanauskas92101-40-20-000020-2
Kahlil Thomas92310-10-02-2011303
Tomas Zdanavičius60200-20-10-000050-4
Team100301934-6711-2621-28921523

Did not play: Nedas Rauluševičius, Astijus Ivanovas, Matas Masiliūnas

Team comparison

ZALStatJON
97Points100
36-70Field goals34-67
11-32Three pointers11-26
14-17Free throws21-28
12Offensive rebounds9
17Turnovers15
67.12Pace67.12
115.61Offensive rating119.19