CrossoverStats
Leagues

Lietkabelis Panevezys 80 - 76 Cedevita Zagreb

Wed, 19 Oct 2016 · EuroCup · DOM SPORTOVA ZAGREB

Lietkabelis Panevezys

PlayerMINPTSREBASTFG3PFTSTLBLKTOPF+/-PIR
Ksistof Lavrinovic37151035-121-44-43234+325
Mindaugas Lukauskis3515445-104-81-10042+415
Lorenzo Williams319442-31-24-52042+913
Ben Madgen2811235-101-40-00032+117
Zygimantas Janavicius120130-00-00-00021-63
Bench
Žygimantas Skučas2222328-90-06-71235-525
Donatas Tarolis196643-100-20-01002+98
Gintaras Leonavičius152001-10-00-01004-50
Team80322329-557-2015-17841922

Did not play: Tadas Rinkūnas, Darjus Lavrinovic, Lukas Aukštikalnis

Cedevita Zagreb

PlayerMINPTSREBASTFG3PFTSTLBLKTOPF+/-PIR
Luka Babic264252-40-00-00022-86
Miro Bilan2116317-110-02-20034-1111
Scotty Hopson184301-70-22-21020+61
David Stockton133011-41-30-00004-11-3
Duje Dukan73101-31-20-00001-41
Bench
Karlo Zganec2711942-60-07-82141+1424
Toni Katic2612253-62-44-41002+1117
Filip Kruslin209313-62-41-11032-88
Dzanan Musa162211-50-10-20002-20
Marko Arapovic146423-100-10-00002-43
Mirza Begic116303-70-00-00011-33
Team76352027-696-1716-19511521

Team comparison

LIEStatCED
80Points76
29-55Field goals27-69
7-20Three pointers6-17
15-17Free throws16-19
8Offensive rebounds17
19Turnovers15
74.42Pace74.42
107.50Offensive rating102.12